

Керамічна плитка Плитка Hexagono Crema 51.9x59.9 Seine Vives з колекції Seine Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Hexagono Crema 51.9x59.9 Seine Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 51.9см і довжина плитки дорівнює 59.9см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 427. |
Плитка Hexagono Crema 51.9x59.9 Seine Vives з колекції Seine Vives може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Хексейгоно Кремєй 51.9x59.9 Сейн Вівс з колекції Сейн Вівс", на неправильно прочитаном як "Плитка Хексагоно Срема 51.9x59.9 Сеіне Вівес з колекції Сеіне Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 51.9 × 59.9 см |
| Вага | 30.9 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Seine Vives |
| Колекція | Seine |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.16 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 4 шт / 18.89 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










3 reviews for Плитка Hexagono Crema 51.9x59.9 Seine Vives з колекції Seine Vives