

Керамічна плитка Плитка Hegel 80x160 Aesthetica La Fabbrica з колекції Aesthetica La Fabbrica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Hegel 80x160 Aesthetica La Fabbrica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 80см і довжина плитки дорівнює 160см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Hegel 80x160 Aesthetica La Fabbrica з колекції Aesthetica La Fabbrica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Хеджел 80x160 Іесзетікєй Лєй Феббрікєй з колекції Іесзетікєй Лєй Феббрікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Хегел 80x160 Аестхетіка Ла Фаббріка з колекції Аестхетіка Ла Фаббріка". Виробник цієї плитки La Fabbrica може бути помилково написаний як Lafabbrica, La Fabbric, Лєй Феббрікєй, Ла Фаббріка і навіть як Дф Афиикшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 80 × 160 см |
| Вага | 18.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | La Fabbrica |
| Серія | Aesthetica La Fabbrica |
| Колекція | Aesthetica |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.56 м.кв. |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2.56 м.кв. / 2 шт / 18.6 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | CSAQRDWT25 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка Hegel 80x160 Aesthetica La Fabbrica з колекції Aesthetica La Fabbrica