Плитка Handmade Terracotta Hexagon 20x20 Earthworks Original Style з колекції Earthworks Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плитка Handmade Terracotta Hexagon 20x20 Earthworks Original Style з колекції Earthworks Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Handmade Terracotta Hexagon 20x20 Earthworks Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 480. |
Плитка Handmade Terracotta Hexagon 20x20 Earthworks Original Style з колекції Earthworks Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Хенмейд Таррейкоттєй Хексейгон 20x20 Іарзворкс Орігінел Стйл з колекції Іарзворкс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плитка Хандмаде Терракотта Хексагон 20x20 Еартхворкс Орігінал Стюле з колекції Еартхворкс Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 22.4 кг |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Earthworks Original Style |
| Колекція | Earthworks |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | невідомо |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Камень |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | EW-HT20HX |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(30,43,82) HEX: #d1a477 RGB: 209, 164, 119 | RAL Design: 070 70 30 Golden Beige (Золотисто-Бежовий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 480 480 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,40,88) HEX: #e0b487 RGB: 224, 180, 135 | RAL Design: 070 80 30 Golden Oat Coloured (Кольори Трищетинника)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 480 480 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка Handmade Terracotta Hexagon 20x20 Earthworks Original Style з колекції Earthworks Original Style