Плитка Hand Made Brick Cooper 5x25 Crafted Wow з колекції Crafted Wow
Wow

Керамічна плитка Плитка Hand Made Brick Cooper 5x25 Crafted Wow з колекції Crafted Wow виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Hand Made Brick Cooper 5x25 Crafted Wow найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 7518. |
Плитка Hand Made Brick Cooper 5x25 Crafted Wow з колекції Crafted Wow може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Хенд Мейд Брік Купар 5x25 Крефтед Оуу з колекції Крефтед Оуу", на неправильно прочитаном як "Плитка Ханд Маде Бріск Супер 5x25 Срафтед Вов з колекції Срафтед Вов". Виробник цієї плитки Wow може бути помилково написаний як Wow, Оуу, Вов і навіть як Цщц, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 25 см |
| Вага | 9.785 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Wow |
| Серія | Crafted Wow |
| Колекція | Crafted |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.573 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.573 м.кв. / 48 шт / 9.785 кг |
| Штук в упаковці | 48 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 105612 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка Hand Made Brick Cooper 5x25 Crafted Wow з колекції Crafted Wow