

Керамічна плитка Плитка Gris 33.3x100 Montecarlo Venis з колекції Montecarlo Venis виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Gris 33.3x100 Montecarlo Venis найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33.3см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Плитка Gris 33.3x100 Montecarlo Venis з колекції Montecarlo Venis може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Гріс 33.3x100 Мантекарло Веніс з колекції Мантекарло Веніс", на неправильно прочитаном як "Плитка Гріс 33.3x100 Монтекарло Веніс з колекції Монтекарло Веніс". Виробник цієї плитки Venis може бути помилково написаний як Venis, Веніс, Веніс і навіть як Мутші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33.3 × 100 см |
| Вага | 20.92 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Venis |
| Серія | Montecarlo Venis |
| Колекція | Montecarlo |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.33 м.кв. |
| Товщина | 9.2 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.33 м.кв. / 4 шт / 20.92 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | V13896701 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(240,8,76) HEX: #b2b2c2 RGB: 178, 178, 194 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка Gris 33.3x100 Montecarlo Venis з колекції Montecarlo Venis