Плитка Gris 25x50 Rhodes STN з колекції Rhodes STN
STN

Керамічна плитка Плитка Gris 25x50 Rhodes STN з колекції Rhodes STN виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Gris 25x50 Rhodes STN найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка Gris 25x50 Rhodes STN з колекції Rhodes STN може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Гріс 25x50 Родс Стн з колекції Родс Стн", на неправильно прочитаном як "Плитка Гріс 25x50 Рходес Стн з колекції Рходес Стн". Виробник цієї плитки STN може бути помилково написаний як STN, Стн, Стн і навіть як ІЕТ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 50 см |
| Вага | 26.04 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | STN |
| Серія | Rhodes STN |
| Колекція | Rhodes |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.625 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.625 м.кв. / 13 шт / 26.04 кг |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(120,7,88) HEX: #d1e0d1 RGB: 209, 224, 209 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Плитка Gris 25x50 Rhodes STN з колекції Rhodes STN