Плитка Grigio Imperiale Light Lev Ret 78.5x78.5 Grand Tour Naxos з колекції Grand Tour Naxos
Знято з виробництва


Керамічна плитка Плитка Grigio Imperiale Light Lev Ret 78.5x78.5 Grand Tour Naxos з колекції Grand Tour Naxos виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Grigio Imperiale Light Lev Ret 78.5x78.5 Grand Tour Naxos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 78.5см і довжина плитки дорівнює 78.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Плитка Grigio Imperiale Light Lev Ret 78.5x78.5 Grand Tour Naxos з колекції Grand Tour Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Грігє Імпаріол Лайгт Лев Рет 78.5x78.5 Гренд Тоер Нексос з колекції Гренд Тоер Нексос", на неправильно прочитаном як "Плитка Грігіо Імперіале Лігхт Лев Рет 78.5x78.5 Гранд Тоур Наксос з колекції Гранд Тоур Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 78.5 × 78.5 см |
| Вага | 31 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Grand tour Naxos |
| Колекція | Grand tour |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.23 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.23 м.кв. / 2 шт / 31 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 88180 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




3 reviews for Плитка Grigio Imperiale Light Lev Ret 78.5x78.5 Grand Tour Naxos з колекції Grand Tour Naxos