

Керамічна плитка Плитка Grey Rett 42.5x119.2 Shiny Naxos з колекції Shiny Naxos виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Grey Rett 42.5x119.2 Shiny Naxos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 42.5см і довжина плитки дорівнює 119.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Плитка Grey Rett 42.5x119.2 Shiny Naxos з колекції Shiny Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Грей Ретт 42.5x119.2 Шіні Нексос з колекції Шіні Нексос", на неправильно прочитаном як "Плитка Греі Ретт 42.5x119.2 Шіні Наксос з колекції Шіні Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 42.5 × 119.2 см |
| Вага | 19 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Shiny Naxos |
| Колекція | Shiny |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.0132 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.0132 м.кв. / 2 шт / 19 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 110589 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка Grey Rett 42.5x119.2 Shiny Naxos з колекції Shiny Naxos