

Керамічна плитка Плитка Grey Ret 30x90 9529 Porcelanite Dos з колекції 9529 Porcelanite Dos виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Grey Ret 30x90 9529 Porcelanite Dos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Grey Ret 30x90 9529 Porcelanite Dos з колекції 9529 Porcelanite Dos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Грей Рет 30x90 9529 Порселеніт Дос з колекції 9529 Порселеніт Дос", на неправильно прочитаном як "Плитка Греі Рет 30x90 9529 Поркеланіте Дос з колекції 9529 Поркеланіте Дос". Виробник цієї плитки Porcelanite Dos може бути помилково написаний як Porcelanitedos, Порселеніт Дос, Поркеланіте Дос і навіть як Зщксудфтшеу Вщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 90 см |
| Вага | 20.1 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanite Dos |
| Серія | 9529 Porcelanite Dos |
| Колекція | 9529 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. / 4 шт / 20.1 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PF60000990 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Grey Ret 30x90 9529 Porcelanite Dos з колекції 9529 Porcelanite Dos