

Керамічна плитка Плитка Green Natural 59.55x59.55 Metallic Aparici з колекції Metallic Aparici виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Green Natural 59.55x59.55 Metallic Aparici найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 59.55см і довжина плитки дорівнює 59.55см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6034 Пастельно-бірюзовий Pantone 5415. |
Плитка Green Natural 59.55x59.55 Metallic Aparici з колекції Metallic Aparici може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Грін Нетєрел 59.55x59.55 Металік Епарісі з колекції Металік Епарісі", на неправильно прочитаном як "Плитка Греен Натурал 59.55x59.55 Металліс Апарікі з колекції Металліс Апарікі". Виробник цієї плитки Aparici може бути помилково написаний як Aparici, Aparic, Епарісі, Апарікі і навіть як Фзфкшсш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 59.55 × 59.55 см |
| Вага | 31.74 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Aparici |
| Серія | Metallic Aparici |
| Колекція | Metallic |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.42 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.42 м.кв. / 4 шт / 31.74 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 1409 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(180,25,47) HEX: #5a7878 RGB: 90, 120, 120 | RAL Design: 200 50 10 Eye Grey (Сірі Очі)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 5415 5415 | |
| hsv(180,22,53) HEX: #698787 RGB: 105, 135, 135 | RAL Design: 200 50 10 Eye Grey (Сірі Очі)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 5415 5415 | |
| hsv(180,14,41) HEX: #5a6969 RGB: 90, 105, 105 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 8201 8201 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Green Natural 59.55x59.55 Metallic Aparici з колекції Metallic Aparici