

Керамічна плитка Плитка Green Lappato 22.21x89.46 Metal 2.0 Apavisa з колекції Metal 2.0 Apavisa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Green Lappato 22.21x89.46 Metal 2.0 Apavisa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.21см і довжина плитки дорівнює 89.46см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6014 Жовто-оливковий Pantone 446. |
Плитка Green Lappato 22.21x89.46 Metal 2.0 Apavisa з колекції Metal 2.0 Apavisa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Грін Леппейто 22.21x89.46 Метел 2.0 Епевізєй з колекції Метел 2.0 Епевізєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Греен Лаппато 22.21x89.46 Метал 2.0 Апавіса з колекції Метал 2.0 Апавіса". Виробник цієї плитки Apavisa може бути помилково написаний як Apavisa, Apavis, Епевізєй, Апавіса і навіть як Фзфмшіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 22.21 × 89.46 см |
| Вага | 24.54 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Apavisa |
| Серія | Metal 2.0 Apavisa |
| Колекція | Metal 2.0 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.993 м.кв. |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.993 м.кв. / 5 шт / 24.54 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | 8431940253195 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(180,9,65) HEX: #97a6a6 RGB: 151, 166, 166 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,33,35) HEX: #59593c RGB: 89, 89, 60 | RAL Design: 110 40 20 Antique Green (Античний Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 418 418 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











5 reviews for Плитка Green Lappato 22.21x89.46 Metal 2.0 Apavisa з колекції Metal 2.0 Apavisa