

Керамічна плитка Плитка Granato 32.7x32.7 Maya Azteca Settecento з колекції Maya Azteca Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Granato 32.7x32.7 Maya Azteca Settecento найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32.7см і довжина плитки дорівнює 32.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 4725. |
Плитка Granato 32.7x32.7 Maya Azteca Settecento з колекції Maya Azteca Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Гренейто 32.7x32.7 Мейєй Езтекєй Сеттесенто з колекції Мейєй Езтекєй Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Плитка Гранато 32.7x32.7 Маюа Азтека Сеттекенто з колекції Маюа Азтека Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32.7 × 32.7 см |
| Вага | 26 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Maya Azteca Settecento |
| Колекція | Maya Azteca |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.29 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.29 м.кв. / 12 шт / 26 кг |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | B75205 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(24,56,53) HEX: #875a3b RGB: 135, 90, 59 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 875 875 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Granato 32.7x32.7 Maya Azteca Settecento з колекції Maya Azteca Settecento