Плитка Grafito Rectificado 60x60 Strato Plaza з колекції Strato Plaza
Plaza

Керамічна плитка Плитка Grafito Rectificado 60x60 Strato Plaza з колекції Strato Plaza виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Grafito Rectificado 60x60 Strato Plaza найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка Grafito Rectificado 60x60 Strato Plaza з колекції Strato Plaza може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Грефіто Ректіфікейдо 60x60 Стрейто Плезєй з колекції Стрейто Плезєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Графіто Рестіфікадо 60x60 Страто Плаза з колекції Страто Плаза". Виробник цієї плитки Plaza може бути помилково написаний як Plaza, Plaz, Плезєй, Плаза і навіть як Здфяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 30.16 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Plaza |
| Серія | Strato Plaza |
| Колекція | Strato |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 4 шт / 30.16 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PF60004493 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Плитка Grafito Rectificado 60x60 Strato Plaza з колекції Strato Plaza