

Керамічна плитка Плитка Gold Brillo 30x90 Diamond Cifre з колекції Diamond Cifre виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Gold Brillo 30x90 Diamond Cifre найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка Gold Brillo 30x90 Diamond Cifre з колекції Diamond Cifre може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Гоулд Бріло 30x90 Діаманд Сіфр з колекції Діаманд Сіфр", на неправильно прочитаном як "Плитка Голд Брілло 30x90 Діамонд Кіфре з колекції Діамонд Кіфре". Виробник цієї плитки Cifre може бути помилково написаний як Cifre, Cifr, Сіфр, Кіфре і навіть як Сшаку, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 90 см |
| Вага | 20.794 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cifre |
| Серія | Diamond Cifre |
| Колекція | Diamond |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.35 м.кв. |
| Товщина | 8.7 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.35 м.кв. / 5 шт / 20.794 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 5LU100100RE 142 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Gold Brillo 30x90 Diamond Cifre з колекції Diamond Cifre