Плитка Frosted Volga 8x39.8 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плитка Frosted Volga 8x39.8 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Frosted Volga 8x39.8 Glassworks Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 8см і довжина плитки дорівнює 39.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 317. |
Плитка Frosted Volga 8x39.8 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Фростед Волгєй 8x39.8 Глесворкс Орігінел Стйл з колекції Глесворкс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плитка Фростед Волга 8x39.8 Глассворкс Орігінал Стюле з колекції Глассворкс Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 8 × 39.8 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Glassworks Original Style |
| Колекція | Glassworks |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 5 шт / 0.49 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | GW-VOL1636F |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(120,6,94) HEX: #e1f0e1 RGB: 225, 240, 225 | RAL Design: 150 90 10 Alabaster Green (Зелений Алебастр)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 317 317 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






4 reviews for Плитка Frosted Volga 8x39.8 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style