

Керамічна плитка Плитка Fondo Intonaco 50x100 Sartoria Petracers з колекції Sartoria Petracers виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Fondo Intonaco 50x100 Sartoria Petracers найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 50см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Плитка Fondo Intonaco 50x100 Sartoria Petracers з колекції Sartoria Petracers може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Фано Інтонейко 50x100 Сарторія Петрейсарс з колекції Сарторія Петрейсарс", на неправильно прочитаном як "Плитка Фондо Інтонако 50x100 Сарторіа Петракерс з колекції Сарторіа Петракерс". Виробник цієї плитки Petracers може бути помилково написаний як Petracers, Петрейсарс, Петракерс і навіть як Зуекфсукі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 50 × 100 см |
| Вага | 18.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Petracer's |
| Серія | Sartoria Petracers |
| Колекція | Sartoria |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.5 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2.5 м.кв. / 5 шт / 18.5 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | SA FONDO |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Fondo Intonaco 50x100 Sartoria Petracers з колекції Sartoria Petracers