Плитка Eramosa Luc 75x150 Marmi FMG Maxfine з колекції Marmi FMG Maxfine
FMG Maxfine

Керамічна плитка Плитка Eramosa Luc 75x150 Marmi FMG Maxfine з колекції Marmi FMG Maxfine виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Eramosa Luc 75x150 Marmi FMG Maxfine найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 75см і довжина плитки дорівнює 150см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 7533. |
Плитка Eramosa Luc 75x150 Marmi FMG Maxfine з колекції Marmi FMG Maxfine може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Єреймозєй Л'юк 75x150 Мармі Фмг Мексфін з колекції Мармі Фмг Мексфін", на неправильно прочитаном як "Плитка Ерамоса Лус 75x150 Мармі Фмг Максфіне з колекції Мармі Фмг Максфіне". Виробник цієї плитки FMG Maxfine може бути помилково написаний як FMGmaxfine, FMG Maxfin, Фмг Мексфін, Фмг Максфіне і навіть як АЬП Ьфчашту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 75 × 150 см |
| Вага | 8.25 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FMG Maxfine |
| Серія | Marmi FMG Maxfine |
| Колекція | Marmi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.25 м.кв. |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 2.25 м.кв. / 2 шт / 8.25 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | L175315MF6 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(40,43,41) HEX: #695a3c RGB: 105, 90, 60 | RAL Design: 085 40 20 Khaki Green (Зелений Хакі)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Eramosa Luc 75x150 Marmi FMG Maxfine з колекції Marmi FMG Maxfine