

Керамічна плитка Плитка Dwell Pearl 45x90 Lappato AW8S з колекції Dwell Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Dwell Pearl 45x90 Lappato AW8S найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка Dwell Pearl 45x90 Lappato AW8S з колекції Dwell Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Дуел Пеарл 45x90 Леппейто AW8S з колекції Дуел Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Плитка Двелл Пеарл 45x90 Лаппато AW8S з колекції Двелл Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 0788845454577 |
| Розмір | 45 × 90 см |
| Вага | 24.6 кг |
| Стирання | 0 м |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Dwell Atlas Concorde |
| Найменування 2 | Dwell Pearl 45x90 Lappato |
| Колекція | Dwell |
| У палеті м.кв. | 43,74 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,215 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | AW8S |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63



















5 reviews for Плитка Dwell Pearl 45x90 Lappato AW8S з колекції Dwell Atlas Concorde