Плитка Dove 10x20 Vintage Ceramiche Grazia з колекції Vintage Ceramiche Grazia
Ceramiche Grazia

Керамічна плитка Плитка Dove 10x20 Vintage Ceramiche Grazia з колекції Vintage Ceramiche Grazia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Dove 10x20 Vintage Ceramiche Grazia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка Dove 10x20 Vintage Ceramiche Grazia з колекції Vintage Ceramiche Grazia може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Дов 10x20 Вінтейдж Сареміч Грезія з колекції Вінтейдж Сареміч Грезія", на неправильно прочитаном як "Плитка Дове 10x20 Вінтаге Кераміче Гразіа з колекції Вінтаге Кераміче Гразіа". Виробник цієї плитки Ceramiche Grazia може бути помилково написаний як Ceramichegrazia, Ceramiche Grazi, Сареміч Грезія, Кераміче Гразіа і навіть як Сукфьшсру Пкфяшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 20 см |
| Вага | 18 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ceramiche Grazia |
| Серія | Vintage Ceramiche Grazia |
| Колекція | Vintage |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 50 шт / 18 кг |
| Штук в упаковці | 50 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | YY3 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка Dove 10x20 Vintage Ceramiche Grazia з колекції Vintage Ceramiche Grazia