

Керамічна плитка Плитка Dolphin Oak Rett 30x120 Out.20 ABK з колекції Out.20 ABK виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Dolphin Oak Rett 30x120 Out.20 ABK найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 437. |
Плитка Dolphin Oak Rett 30x120 Out.20 ABK з колекції Out.20 ABK може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Долфін Оук Ретт 30x120 Оат.20 Ебк з колекції Оат.20 Ебк", на неправильно прочитаном як "Плитка Долпхін Оак Ретт 30x120 Оут.20 Абк з колекції Оут.20 Абк". Виробник цієї плитки ABK може бути помилково написаний як ABK, Ебк, Абк і навіть як ФИЛ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 120 см |
| Вага | 32.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | ABK |
| Серія | Out.20 ABK |
| Колекція | Out.20 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 м.кв. |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.72 м.кв. / 2 шт / 32.9 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | DPR57150 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Dolphin Oak Rett 30x120 Out.20 ABK з колекції Out.20 ABK