

Керамічна плитка Плитка Dark 50x150 Mirage Venis з колекції Mirage Venis виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Dark 50x150 Mirage Venis найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 50см і довжина плитки дорівнює 150см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка Dark 50x150 Mirage Venis з колекції Mirage Venis може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Дарк 50x150 Мєрейдж Веніс з колекції Мєрейдж Веніс", на неправильно прочитаном як "Плитка Дарк 50x150 Міраге Веніс з колекції Міраге Веніс". Виробник цієї плитки Venis може бути помилково написаний як Venis, Веніс, Веніс і навіть як Мутші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 50 × 150 см |
| Вага | 38 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Venis |
| Серія | Mirage Venis |
| Колекція | Mirage |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.5 м.кв. |
| Товщина | 12.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.5 м.кв. / 2 шт / 38 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | V75906421 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка Dark 50x150 Mirage Venis з колекції Mirage Venis