

Керамічна плитка Плитка Cross Cherry Lux 20x120 Essential Elios з колекції Essential Elios виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Cross Cherry Lux 20x120 Essential Elios найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Плитка Cross Cherry Lux 20x120 Essential Elios з колекції Essential Elios може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Крос Чаррі Л'юкс 20x120 Ісентайял Ілєс з колекції Ісентайял Ілєс", на неправильно прочитаном як "Плитка Сросс Черрі Лукс 20x120 Ессентіал Еліос з колекції Ессентіал Еліос". Виробник цієї плитки Elios може бути помилково написаний як Elios, Ілєс, Еліос і навіть як Удшщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 120 см |
| Вага | 21.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Elios |
| Серія | Essential Elios |
| Колекція | Essential |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.96 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.96 м.кв. / 4 шт / 21.3 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 0762A28 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(60,25,24) HEX: #3d3d2e RGB: 61, 61, 46 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Cross Cherry Lux 20x120 Essential Elios з колекції Essential Elios