Плитка Crema Soft 60x60 Pulpis Kerasol з колекції Pulpis Kerasol
Kerasol

Керамічна плитка Плитка Crema Soft 60x60 Pulpis Kerasol з колекції Pulpis Kerasol виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Crema Soft 60x60 Pulpis Kerasol найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка Crema Soft 60x60 Pulpis Kerasol з колекції Pulpis Kerasol може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Кремєй Софт 60x60 П'юлпіс Карейзол з колекції П'юлпіс Карейзол", на неправильно прочитаном як "Плитка Срема Софт 60x60 Пулпіс Керасол з колекції Пулпіс Керасол". Виробник цієї плитки Kerasol може бути помилково написаний як Kerasol, Карейзол, Керасол і навіть як Лукфіщд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 33.95 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Kerasol |
| Серія | Pulpis Kerasol |
| Колекція | Pulpis |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 4 шт / 33.95 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | KR66013SM |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Плитка Crema Soft 60x60 Pulpis Kerasol з колекції Pulpis Kerasol