Плитка Crema 60x60 Mikonos E Navarti з колекції Mikonos E Navarti
Navarti

Керамічна плитка Плитка Crema 60x60 Mikonos E Navarti з колекції Mikonos E Navarti виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Crema 60x60 Mikonos E Navarti найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Плитка Crema 60x60 Mikonos E Navarti з колекції Mikonos E Navarti може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Кремєй 60x60 Міконос І Неварті з колекції Міконос І Неварті", на неправильно прочитаном як "Плитка Срема 60x60 Міконос Е Наварті з колекції Міконос Е Наварті". Виробник цієї плитки Navarti може бути помилково написаний як Navarti, Navart, Неварті, Наварті і навіть як Тфмфкеш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 31 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Navarti |
| Серія | Mikonos E Navarti |
| Колекція | Mikonos E |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 4 шт / 31 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | NAVMIKCRE-60 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Плитка Crema 60x60 Mikonos E Navarti з колекції Mikonos E Navarti