Плитка Crema 45x45 Aria Mimas з колекції Aria Mimas
Mimas

Керамічна плитка Плитка Crema 45x45 Aria Mimas з колекції Aria Mimas виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Crema 45x45 Aria Mimas найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7541. |
Плитка Crema 45x45 Aria Mimas з колекції Aria Mimas може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Кремєй 45x45 Арія Мімес з колекції Арія Мімес", на неправильно прочитаном як "Плитка Срема 45x45 Аріа Мімас з колекції Аріа Мімас". Виробник цієї плитки Mimas може бути помилково написаний як Mimas, Мімес, Мімас і навіть як Ьшьфі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 45 см |
| Вага | 27 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Mimas |
| Серія | Aria Mimas |
| Колекція | Aria |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.42 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.42 м.кв. / 7 шт / 27 кг |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | біло сірий |
| hsv(40,19,94) HEX: #f0e1c2 RGB: 240, 225, 194 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7541 7541 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Плитка Crema 45x45 Aria Mimas з колекції Aria Mimas