

Керамічна плитка Плитка Crackle Decor Metal 6.5x33 Crackle And Nacar Dune з колекції Crackle And Nacar Dune виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Crackle Decor Metal 6.5x33 Crackle And Nacar Dune найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.5см і довжина плитки дорівнює 33см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7531. |
Плитка Crackle Decor Metal 6.5x33 Crackle And Nacar Dune з колекції Crackle And Nacar Dune може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Крекл Декор Метел 6.5x33 Крекл Енд Некар Д'юн з колекції Крекл Енд Некар Д'юн", на неправильно прочитаном як "Плитка Сраскле Декор Метал 6.5x33 Сраскле Анд Накар Дуне з колекції Сраскле Анд Накар Дуне". Виробник цієї плитки Dune може бути помилково написаний як Dune, Dun, Д'юн, Дуне і навіть як Вгту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6.5 × 33 см |
| Вага | 16.24 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Dune |
| Серія | Crackle And Nacar Dune |
| Колекція | Crackle And Nacar |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.03 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.03 м.кв. / 48 шт / 16.24 кг |
| Штук в упаковці | 48 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 187780 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(30,67,18) HEX: #2e1f0f RGB: 46, 31, 15 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка Crackle Decor Metal 6.5x33 Crackle And Nacar Dune з колекції Crackle And Nacar Dune