

Керамічна плитка Плитка Coverlam Blanco 3.5 100x300 Travertino Grespania з колекції Travertino Grespania виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Coverlam Blanco 3.5 100x300 Travertino Grespania найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 100см і довжина плитки дорівнює 300см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Coverlam Blanco 3.5 100x300 Travertino Grespania з колекції Travertino Grespania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Коварлем Бленко 3.5 100x300 Трейвартіно Греспенія з колекції Трейвартіно Греспенія", на неправильно прочитаном як "Плитка Коверлам Бланко 3.5 100x300 Травертіно Греспаніа з колекції Травертіно Греспаніа". Виробник цієї плитки Grespania може бути помилково написаний як Grespania, Grespani, Греспенія, Греспаніа і навіть як Пкуізфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 100 × 300 см |
| Вага | 27.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Grespania |
| Серія | Travertino Grespania |
| Колекція | Travertino |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3 м.кв. |
| Товщина | 3.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 3 м.кв. / 1 шт / 27.5 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 78TR-41 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Coverlam Blanco 3.5 100x300 Travertino Grespania з колекції Travertino Grespania