Плитка Copper Gloss 6.25x12.5 Fez Wow з колекції Fez Wow
Wow

Керамічна плитка Плитка Copper Gloss 6.25x12.5 Fez Wow з колекції Fez Wow виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Copper Gloss 6.25x12.5 Fez Wow найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.25см і довжина плитки дорівнює 12.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8002 Сигнальний коричневий Pantone 7518. |
Плитка Copper Gloss 6.25x12.5 Fez Wow з колекції Fez Wow може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Коппар Глос 6.25x12.5 Фез Оуу з колекції Фез Оуу", на неправильно прочитаном як "Плитка Коппер Глосс 6.25x12.5 Фез Вов з колекції Фез Вов". Виробник цієї плитки Wow може бути помилково написаний як Wow, Оуу, Вов і навіть як Цщц, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6.25 × 12.5 см |
| Вага | 5.587 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Wow |
| Серія | Fez Wow |
| Колекція | Fez |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.328 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.328 м.кв. / 42 шт / 5.587 кг |
| Штук в упаковці | 42 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 114964 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка Copper Gloss 6.25x12.5 Fez Wow з колекції Fez Wow