Плитка Contempo Strip Natural 9.8x50.05 Love Affairs Wow з колекції Love Affairs Wow
Wow

Керамічна плитка Плитка Contempo Strip Natural 9.8x50.05 Love Affairs Wow з колекції Love Affairs Wow виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Contempo Strip Natural 9.8x50.05 Love Affairs Wow найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9.8см і довжина плитки дорівнює 50.05см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Плитка Contempo Strip Natural 9.8x50.05 Love Affairs Wow з колекції Love Affairs Wow може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Кантемпо Стріп Нетєрел 9.8x50.05 Лов Еффейрс Оуу з колекції Лов Еффейрс Оуу", на неправильно прочитаном як "Плитка Контемпо Стріп Натурал 9.8x50.05 Лове Аффаірс Вов з колекції Лове Аффаірс Вов". Виробник цієї плитки Wow може бути помилково написаний як Wow, Оуу, Вов і навіть як Цщц, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 9.8 × 50.05 см |
| Вага | 14.809 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Wow |
| Серія | Love Affairs Wow |
| Колекція | Love Affairs |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.785 м.кв. |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.785 м.кв. / 16 шт / 14.809 кг |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 114689 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Contempo Strip Natural 9.8x50.05 Love Affairs Wow з колекції Love Affairs Wow