Плитка Concrete White As 20 mm 60.4x90.6 Set Sant Agostino з колекції Set Sant Agostino
Sant Agostino

Керамічна плитка Плитка Concrete White As 20 mm 60.4x90.6 Set Sant Agostino з колекції Set Sant Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Concrete White As 20 mm 60.4x90.6 Set Sant Agostino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60.4см і довжина плитки дорівнює 90.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка Concrete White As 20 mm 60.4x90.6 Set Sant Agostino з колекції Set Sant Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Канкрет Віт Ес 20 мм 60.4x90.6 Сет Сент Егостіно з колекції Сет Сент Егостіно", на неправильно прочитаном як "Плитка Консрете Вхіте Ас 20 мм 60.4x90.6 Сет Сант Агостіно з колекції Сет Сант Агостіно". Виробник цієї плитки Sant Agostino може бути помилково написаний як Santagostino, Sant Agostin, Сент Егостіно, Сант Агостіно і навіть як Іфте Фпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60.4 × 90.6 см |
| Вага | 23.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sant Agostino |
| Серія | Set Sant Agostino |
| Колекція | Set |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.55 м.кв. |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.55 м.кв. / 1 шт / 23.8 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | CSASCWH260 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка Concrete White As 20 mm 60.4x90.6 Set Sant Agostino з колекції Set Sant Agostino