Плитка Cnkr Dk12Ec 60x120 Conkreta And Mukka La Faenza з колекції Conkreta And Mukka La Faenza
Знято з виробництва


Керамічна плитка Плитка Cnkr Dk12Ec 60x120 Conkreta And Mukka La Faenza з колекції Conkreta And Mukka La Faenza виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Cnkr Dk12Ec 60x120 Conkreta And Mukka La Faenza найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 8100. |
Плитка Cnkr Dk12Ec 60x120 Conkreta And Mukka La Faenza з колекції Conkreta And Mukka La Faenza може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Кнкр Dk12Ec 60x120 Канкретєй Енд М'юккєй Лєй Фіензєй з колекції Канкретєй Енд М'юккєй Лєй Фіензєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Снкр Dk12Ec 60x120 Конкрета Анд Мукка Ла Фаенза з колекції Конкрета Анд Мукка Ла Фаенза". Виробник цієї плитки La Faenza може бути помилково написаний як Lafaenza, La Faenz, Лєй Фіензєй, Ла Фаенза і навіть як Дф Афутяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Країна | Італія |
| Бренд | La Faenza |
| Серія | Conkreta And Mukka La Faenza |
| Колекція | Conkreta And Mukka |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2 шт / 35.4 кг |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | CNKR DK 12EC |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Плитка Cnkr Dk12Ec 60x120 Conkreta And Mukka La Faenza з колекції Conkreta And Mukka La Faenza