Плитка Clear Zambezi 9.8x20 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плитка Clear Zambezi 9.8x20 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Clear Zambezi 9.8x20 Glassworks Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9.8см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6027 Світло-зелений Pantone 550. |
Плитка Clear Zambezi 9.8x20 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Клеар Зембезі 9.8x20 Глесворкс Орігінел Стйл з колекції Глесворкс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плитка Клеар Замбезі 9.8x20 Глассворкс Орігінал Стюле з колекції Глассворкс Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 9.8 × 20 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Glassworks Original Style |
| Колекція | Glassworks |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 6 шт / 0.3 кг |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | GW-ZAM846C |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(160,25,71) HEX: #88b5a6 RGB: 136, 181, 166 | RAL Design: 170 70 20 Source Green (Зелене Джерело)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 550 550 | |
| hsv(160,23,76) HEX: #95c2b3 RGB: 149, 194, 179 | RAL Design: 170 80 15 Swimming Pool Green (Зелений Плавальний Басейн)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 636 636 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










4 reviews for Плитка Clear Zambezi 9.8x20 Glassworks Original Style з колекції Glassworks Original Style