

Керамічна плитка Плитка Claystone Desert 45x90 Claystone Fioranese з колекції Claystone Fioranese виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Claystone Desert 45x90 Claystone Fioranese найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 437. |
Плитка Claystone Desert 45x90 Claystone Fioranese з колекції Claystone Fioranese може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Клейстан Дезарт 45x90 Клейстан Фєрейнез з колекції Клейстан Фєрейнез", на неправильно прочитаном як "Плитка Клаюстоне Десерт 45x90 Клаюстоне Фіоранесе з колекції Клаюстоне Фіоранесе". Виробник цієї плитки Fioranese може бути помилково написаний як Fioranese, Fioranes, Фєрейнез, Фіоранесе і навіть як Ашщкфтуіу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 90 см |
| Вага | 28 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Fioranese |
| Серія | Claystone Fioranese |
| Колекція | Claystone |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.215 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.215 м.кв. / 3 шт / 28 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | CY490R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Claystone Desert 45x90 Claystone Fioranese з колекції Claystone Fioranese