

Керамічна плитка Плитка China 31.6x59.2 Marmi Porcelanosa з колекції Marmi Porcelanosa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка China 31.6x59.2 Marmi Porcelanosa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.6см і довжина плитки дорівнює 59.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка China 31.6x59.2 Marmi Porcelanosa з колекції Marmi Porcelanosa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Чінєй 31.6x59.2 Мармі Порселейнозєй з колекції Мармі Порселейнозєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Чіна 31.6x59.2 Мармі Поркеланоса з колекції Мармі Поркеланоса". Виробник цієї плитки Porcelanosa може бути помилково написаний як Porcelanosa, Porcelanos, Порселейнозєй, Поркеланоса і навіть як Зщксудфтщіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.6 × 59.2 см |
| Вага | 17.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanosa |
| Серія | Marmi Porcelanosa |
| Колекція | Marmi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.13 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.13 м.кв. / 6 шт / 17.8 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | P32192501 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка China 31.6x59.2 Marmi Porcelanosa з колекції Marmi Porcelanosa