Плитка Cendre 20x20 Biarritz Cir з колекції Biarritz Cir
Cir

Керамічна плитка Плитка Cendre 20x20 Biarritz Cir з колекції Biarritz Cir виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Cendre 20x20 Biarritz Cir найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка Cendre 20x20 Biarritz Cir з колекції Biarritz Cir може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Сенр 20x20 Біарріц Сєр з колекції Біарріц Сєр", на неправильно прочитаном як "Плитка Кендре 20x20 Біаррітз Кір з колекції Біаррітз Кір". Виробник цієї плитки Cir може бути помилково написаний як Cir, Сєр, Кір і навіть як Сшк, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 20.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cir |
| Серія | Biarritz Cir |
| Колекція | Biarritz |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.88 м.кв. |
| Товщина | 11.5 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.88 м.кв. / 22 шт / 20.6 кг |
| Штук в упаковці | 22 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 1045382 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка Cendre 20x20 Biarritz Cir з колекції Biarritz Cir