Плитка Carmesi Antic Mana R335WF17 5.2x21 Classic Feldhaus з колекції Classic Feldhaus
Feldhaus

Керамічна плитка Плитка Carmesi Antic Mana R335WF17 5.2x21 Classic Feldhaus з колекції Classic Feldhaus виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Carmesi Antic Mana R335WF17 5.2x21 Classic Feldhaus найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5.2см і довжина плитки дорівнює 21см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 437. |
Плитка Carmesi Antic Mana R335WF17 5.2x21 Classic Feldhaus з колекції Classic Feldhaus може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Кармежі Ентік Менєй R335WF17 5.2x21 Клесшік Фелдхос з колекції Клесшік Фелдхос", на неправильно прочитаном як "Плитка Кармесі Антіс Мана R335WF17 5.2x21 Классіс Фелдхаус з колекції Классіс Фелдхаус". Виробник цієї плитки Feldhaus може бути помилково написаний як Feldhaus, Фелдхос, Фелдхаус і навіть як Аудврфгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5.2 × 21 см |
| Вага | 14.5 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Feldhaus |
| Серія | Classic Feldhaus |
| Колекція | Classic |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.5 м.кв. |
| Товщина | 17 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.5 м.кв. / 37 шт / 14.5 кг |
| Штук в упаковці | 37 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | R335WF17 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(12,56,53) HEX: #874b3b RGB: 135, 75, 59 | RAL Design: 040 40 30 Chestnut Brown (Коричневий Каштан)RAL Classic: 3009 Оксид червонийPantone: 499 499 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(12,50,59) HEX: #965a4b RGB: 150, 90, 75 | RAL Design: 040 50 30 Rust Coloured (Кольори Ржавчини)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 4985 4985 | |
| hsv(0,25,47) HEX: #785a5a RGB: 120, 90, 90 | RAL Design: 020 40 10 Nut Brown (Коричневе Горіхове Дерево)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5205 5205 | |
| hsv(12,45,65) HEX: #a66a5b RGB: 166, 106, 91 | RAL Design: 040 50 30 Rust Coloured (Кольори Ржавчини)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4995 4995 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(0,40,29) HEX: #4a2c2c RGB: 74, 44, 44 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 5 Black 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









5 reviews for Плитка Carmesi Antic Mana R335WF17 5.2x21 Classic Feldhaus з колекції Classic Feldhaus