Плитка Cambrai Purpura 41x41 Must Metropol з колекції Must Metropol
Metropol

Керамічна плитка Плитка Cambrai Purpura 41x41 Must Metropol з колекції Must Metropol виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Cambrai Purpura 41x41 Must Metropol найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 41см і довжина плитки дорівнює 41см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4001 Червоно-бузковий Pantone 5285. |
Плитка Cambrai Purpura 41x41 Must Metropol з колекції Must Metropol може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Кембрей Пєрпєрєй 41x41 М'юст Метропол з колекції М'юст Метропол", на неправильно прочитаном як "Плитка Камбраі Пурпура 41x41 Муст Метропол з колекції Муст Метропол". Виробник цієї плитки Metropol може бути помилково написаний як Metropol, Метропол, Метропол і навіть як Ьуекщзщд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 41 × 41 см |
| Вага | 17.2 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Metropol |
| Серія | Must Metropol |
| Колекція | Must |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 6 шт / 17.2 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(300,11,53) HEX: #877887 RGB: 135, 120, 135 | RAL Design: 330 50 10 Burlap Grey (Сірий Джут)RAL Classic: 4001 Червоно-бузковийPantone: 5285 5285 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Плитка Cambrai Purpura 41x41 Must Metropol з колекції Must Metropol