

Керамічна плитка Плитка Caliza 43.5x65.9 Tibet Porcelanosa з колекції Tibet Porcelanosa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Caliza 43.5x65.9 Tibet Porcelanosa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 43.5см і довжина плитки дорівнює 65.9см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Caliza 43.5x65.9 Tibet Porcelanosa з колекції Tibet Porcelanosa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Колізєй 43.5x65.9 Тібет Порселейнозєй з колекції Тібет Порселейнозєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Каліза 43.5x65.9 Тібет Поркеланоса з колекції Тібет Поркеланоса". Виробник цієї плитки Porcelanosa може бути помилково написаний як Porcelanosa, Porcelanos, Порселейнозєй, Поркеланоса і навіть як Зщксудфтщіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 43.5 × 65.9 см |
| Вага | 21.39 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanosa |
| Серія | Tibet Porcelanosa |
| Колекція | Tibet |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.86 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.86 м.кв. / 3 шт / 21.39 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | P19812221 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка Caliza 43.5x65.9 Tibet Porcelanosa з колекції Tibet Porcelanosa