

Керамічна плитка Плитка Calacatta Triangle Gold Tessere Rombi 25x29 Motif Marca Corona з колекції Motif Marca Corona виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Calacatta Triangle Gold Tessere Rombi 25x29 Motif Marca Corona найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 29см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Calacatta Triangle Gold Tessere Rombi 25x29 Motif Marca Corona з колекції Motif Marca Corona може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Колекеттєй Тріангл Гоулд Тесар Рамбі 25x29 Мотіф Маркєй Коронєй з колекції Мотіф Маркєй Коронєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Калакатта Тріангле Голд Тессере Ромбі 25x29 Мотіф Марка Корона з колекції Мотіф Марка Корона". Виробник цієї плитки Marca Corona може бути помилково написаний як Marcacorona, Marca Coron, Маркєй Коронєй, Марка Корона і навіть як Ьфксф Сщкщтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 29 см |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marca Corona |
| Серія | Motif Marca Corona |
| Колекція | Motif |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 5 шт / 7.5 кг |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | E569 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,100) HEX: #fff0f0 RGB: 255, 240, 240 | RAL Design: 360 93 05 Arrowhead White (Білий Стрілолист)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка Calacatta Triangle Gold Tessere Rombi 25x29 Motif Marca Corona з колекції Motif Marca Corona