

Керамічна плитка Плитка Burgund С Оттенком 6.5x24.5 Elewacja Cerrad з колекції Elewacja Cerrad виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Burgund С Оттенком 6.5x24.5 Elewacja Cerrad найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.5см і довжина плитки дорівнює 24.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8015 Каштаново-коричневий Pantone 504. |
Плитка Burgund С Оттенком 6.5x24.5 Elewacja Cerrad з колекції Elewacja Cerrad може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Бєрганд С Оттенком 6.5x24.5 Ілуекджєй Сарред з колекції Ілуекджєй Сарред", на неправильно прочитаном як "Плитка Бургунд С Оттенком 6.5x24.5 Елевасджа Керрад з колекції Елевасджа Керрад". Виробник цієї плитки Cerrad може бути помилково написаний як Cerrad, Сарред, Керрад і навіть як Суккфв, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6.5 × 24.5 см |
| Вага | 7.35 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Cerrad |
| Серія | Elewacja Cerrad |
| Колекція | Elewacja |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.5 м.кв. |
| Товщина | 6.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.5 м.кв. / 32 шт / 7.35 кг |
| Штук в упаковці | 32 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 9560 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,43,41) HEX: #693c3c RGB: 105, 60, 60 | RAL Design: 020 30 20 Kremlin Red (Кремлівський Червоний)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 504 504 | |
| hsv(0,50,35) HEX: #592d2d RGB: 89, 45, 45 | RAL Design: 030 30 20 Autumn Leaf Red (Червона Осіння Листя)RAL Classic: 8012 Червоно-коричневийPantone: 504 504 | |
| hsv(0,29,41) HEX: #694a4a RGB: 105, 74, 74 | RAL Design: 020 40 10 Nut Brown (Коричневе Горіхове Дерево)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5205 5205 | |
| hsv(0,100,6) HEX: #0f0000 RGB: 15, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,50,24) HEX: #3d1f1f RGB: 61, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 504 504 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка Burgund С Оттенком 6.5x24.5 Elewacja Cerrad з колекції Elewacja Cerrad