

Керамічна плитка Плитка Brown Ret 26x200 Nordik Wood Flaviker з колекції Nordik Wood Flaviker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Brown Ret 26x200 Nordik Wood Flaviker найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 26см і довжина плитки дорівнює 200см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8000 Зелено-коричневий Pantone 404. |
Плитка Brown Ret 26x200 Nordik Wood Flaviker з колекції Nordik Wood Flaviker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Броуун Рет 26x200 Нордік Вуд Флевікар з колекції Нордік Вуд Флевікар", на неправильно прочитаном як "Плитка Бровн Рет 26x200 Нордік Вуд Флавікер з колекції Нордік Вуд Флавікер". Виробник цієї плитки Flaviker може бути помилково написаний як Flaviker, Флевікар, Флавікер і навіть як Адфмшлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 26 × 200 см |
| Вага | 45.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Flaviker |
| Серія | Nordik Wood Flaviker |
| Колекція | Nordik Wood |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.6 м.кв. |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2.6 м.кв. / 5 шт / 45.5 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PF60003674 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,33,53) HEX: #87785b RGB: 135, 120, 91 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 404 404 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








5 reviews for Плитка Brown Ret 26x200 Nordik Wood Flaviker з колекції Nordik Wood Flaviker