Плитка Brown 45x45 Irish Stone Rak з колекції Irish Stone Rak
Rak
Керамічна плитка Плитка Brown 45x45 Irish Stone Rak з колекції Irish Stone Rak виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Brown 45x45 Irish Stone Rak найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 8100. |
Плитка Brown 45x45 Irish Stone Rak з колекції Irish Stone Rak може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Броуун 45x45 Еріш Стан Рек з колекції Еріш Стан Рек", на неправильно прочитаном як "Плитка Бровн 45x45 Іріш Стоне Рак з колекції Іріш Стоне Рак". Виробник цієї плитки Rak може бути помилково написаний як Rak, Рек, Рак і навіть як Кфл, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 45 см |
| Вага | 29.3 кг |
| Країна | ОАЕ |
| Бренд | Rak |
| Серія | Irish Stone Rak |
| Колекція | Irish Stone |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.4175 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.4175 м.кв. / 7 шт / 29.3 кг |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 5900199114067 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка Brown 45x45 Irish Stone Rak з колекції Irish Stone Rak