

Керамічна плитка Плитка Brick Noir S. Laurent LMKN з колекції Brick Atelier Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Brick Noir S. Laurent LMKN найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 8см і довжина плитки дорівнює 31.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка Brick Noir S. Laurent LMKN з колекції Brick Atelier Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Брік Ноер С. Леерент Лмкн з колекції Брік Етелір Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Плитка Бріск Ноір С. Лаурент Лмкн з колекції Бріск Ателіер Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 0788845488527 |
| Розмір | 8 × 31.5 см |
| Вага | 8.1 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Marvel Pro Atlas Concorde |
| Найменування 2 | Brick Noir S. Laurent |
| Колекція | Marvel Pro |
| У палеті м.кв. | 42,336 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,504 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | LMKN |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | Ні |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63


































5 reviews for Плитка Brick Noir S. Laurent LMKN з колекції Brick Atelier Atlas Concorde