Керамічна плитка Плитка Breccia Crema High Glossy 120x120 Rock Varmora з колекції Rock Varmora виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Breccia Crema High Glossy 120x120 Rock Varmora найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка Breccia Crema High Glossy 120x120 Rock Varmora з колекції Rock Varmora може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Брекші Кремєй Хайф Глосі 120x120 Рок Варморєй з колекції Рок Варморєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Брескіа Срема Хігх Глоссі 120x120 Роск Вармора з колекції Роск Вармора". Виробник цієї плитки Varmora може бути помилково написаний як Varmora, Varmor, Варморєй, Вармора і навіть як Мфкьщкф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 62 кг |
| Країна | Індія |
| Бренд | Varmora |
| Серія | Rock Varmora |
| Колекція | Rock |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.88 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2.88 м.кв. / 2 шт / 62 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






ВІДКРИТИ ПЛИТКУ В 3D





5 reviews for Плитка Breccia Crema High Glossy 120x120 Rock Varmora з колекції Rock Varmora