Плитка Botticino-R Beige 25x75 Botticino Navarti з колекції Botticino Navarti
Navarti

Керамічна плитка Плитка Botticino-R Beige 25x75 Botticino Navarti з колекції Botticino Navarti виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Botticino-R Beige 25x75 Botticino Navarti найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 415. |
Плитка Botticino-R Beige 25x75 Botticino Navarti з колекції Botticino Navarti може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Боттісіно Р Бейдж 25x75 Боттісіно Неварті з колекції Боттісіно Неварті", на неправильно прочитаном як "Плитка Боттікіно Р Беіге 25x75 Боттікіно Наварті з колекції Боттікіно Наварті". Виробник цієї плитки Navarti може бути помилково написаний як Navarti, Navart, Неварті, Наварті і навіть як Тфмфкеш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 75 см |
| Вага | 24.7 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Navarti |
| Серія | Botticino Navarti |
| Колекція | Botticino |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.31 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.31 м.кв. / 7 шт / 24.7 кг |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




3 reviews for Плитка Botticino-R Beige 25x75 Botticino Navarti з колекції Botticino Navarti