

Керамічна плитка Плитка Blanco 74.4x74.4 Balanee Alaplana з колекції Balanee Alaplana виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Blanco 74.4x74.4 Balanee Alaplana найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 74.4см і довжина плитки дорівнює 74.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка Blanco 74.4x74.4 Balanee Alaplana з колекції Balanee Alaplana може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Бленко 74.4x74.4 Болейні Олепленєй з колекції Болейні Олепленєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Бланко 74.4x74.4 Баланее Алаплана з колекції Баланее Алаплана". Виробник цієї плитки Alaplana може бути помилково написаний як Alaplana, Alaplan, Олепленєй, Алаплана і навіть як Фдфздфтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 74.4 × 74.4 см |
| Вага | 22.03 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Alaplana |
| Серія | Balanee Alaplana |
| Колекція | Balanee |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.1071 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.1071 м.кв. / 2 шт / 22.03 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка Blanco 74.4x74.4 Balanee Alaplana з колекції Balanee Alaplana