

Керамічна плитка Плитка Blanco 60.8x60.8 Trevi Geotiles з колекції Trevi Geotiles виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Blanco 60.8x60.8 Trevi Geotiles найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60.8см і довжина плитки дорівнює 60.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка Blanco 60.8x60.8 Trevi Geotiles з колекції Trevi Geotiles може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Бленко 60.8x60.8 Треві Джіотілс з колекції Треві Джіотілс", на неправильно прочитаном як "Плитка Бланко 60.8x60.8 Треві Геотілес з колекції Треві Геотілес". Виробник цієї плитки Geotiles може бути помилково написаний як Geotiles, Джіотілс, Геотілес і навіть як Пущешдуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60.8 × 60.8 см |
| Вага | 36.4 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Geotiles |
| Серія | Trevi Geotiles |
| Колекція | Trevi |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.85 м.кв. |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.85 м.кв. / 5 шт / 36.4 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка Blanco 60.8x60.8 Trevi Geotiles з колекції Trevi Geotiles