Плитка Black Left Right 9x20.5 Industry Peronda Harmony з колекції Industry Peronda Harmony
Peronda Harmony

Керамічна плитка Плитка Black Left Right 9x20.5 Industry Peronda Harmony з колекції Industry Peronda Harmony виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Black Left Right 9x20.5 Industry Peronda Harmony найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 9см і довжина плитки дорівнює 20.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка Black Left Right 9x20.5 Industry Peronda Harmony з колекції Industry Peronda Harmony може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Блек Лефт Райгт 9x20.5 Айнастрі Паранєй Хармані з колекції Айнастрі Паранєй Хармані", на неправильно прочитаном як "Плитка Бласк Лефт Рігхт 9x20.5 Індустрі Перонда Хармоні з колекції Індустрі Перонда Хармоні". Виробник цієї плитки Peronda Harmony може бути помилково написаний як Perondaharmony, Peronda Harmon, Паранєй Хармані, Перонда Хармоні і навіть як Зукщтвф Рфкьщтн, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 9 × 20.5 см |
| Вага | 22.83 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda Harmony |
| Серія | Industry Peronda Harmony |
| Колекція | Industry |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 54 шт / 22.83 кг |
| Штук в упаковці | 54 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 26119 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






5 reviews for Плитка Black Left Right 9x20.5 Industry Peronda Harmony з колекції Industry Peronda Harmony