

Керамічна плитка Плитка Beige Satin 75x150 Milano And Floor Fap з колекції Milano And Floor Fap виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Beige Satin 75x150 Milano And Floor Fap найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 75см і довжина плитки дорівнює 150см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Плитка Beige Satin 75x150 Milano And Floor Fap з колекції Milano And Floor Fap може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Бейдж Сетін 75x150 Мілейно Енд Флур Феп з колекції Мілейно Енд Флур Феп", на неправильно прочитаном як "Плитка Беіге Сатін 75x150 Мілано Анд Флур Фап з колекції Мілано Анд Флур Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 75 × 150 см |
| Вага | 27.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Milano And Floor Fap |
| Колекція | Milano And Floor |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.125 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.125 м.кв. / 1 шт / 27.5 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | fNXB |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Beige Satin 75x150 Milano And Floor Fap з колекції Milano And Floor Fap