Плитка Beige Chevron 11x54 Sleek Wood Emil Ceramica з колекції Sleek Wood Emil Ceramica
Emil Ceramica

Керамічна плитка Плитка Beige Chevron 11x54 Sleek Wood Emil Ceramica з колекції Sleek Wood Emil Ceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Beige Chevron 11x54 Sleek Wood Emil Ceramica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 11см і довжина плитки дорівнює 54см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плитка Beige Chevron 11x54 Sleek Wood Emil Ceramica з колекції Sleek Wood Emil Ceramica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Бейдж Чеврон 11x54 Слік Вуд Іміл Саремікєй з колекції Слік Вуд Іміл Саремікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Беіге Чеврон 11x54 Слеек Вуд Еміл Кераміка з колекції Слеек Вуд Еміл Кераміка". Виробник цієї плитки Emil Ceramica може бути помилково написаний як Emilceramica, Emil Ceramic, Іміл Саремікєй, Еміл Кераміка і навіть як Уьшд Сукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 11 × 54 см |
| Вага | 19.126 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Emil Ceramica |
| Серія | Sleek Wood Emil Ceramica |
| Колекція | Sleek Wood |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.95 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.95 м.кв. / 16 шт / 19.126 кг |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | CV7J3 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(30,29,82) HEX: #d1b394 RGB: 209, 179, 148 | RAL Design: 070 70 20 Light Ash Brown (Світло-Коричневий Ясен)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4665 4665 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Плитка Beige Chevron 11x54 Sleek Wood Emil Ceramica з колекції Sleek Wood Emil Ceramica